Praha 9, Letňany

Developerský projekt Rodinné domy Letňany naleznete v pražských Letňanech na ulici Veselská. Letňany nabízejí vše, na co si jen vzpomenete. Odpočívat můžete v blízkém Lesoparku, na kávu či oběd můžete vyrazit do jedné z mnoha nedalekých kaváren, restaurací či barů, děti to nebudou mít daleko do školy a jistě oceníte blízkost zastávek MHD.

Jak se k nám dostanete

• Adresa projektu

ADRESA PROJEKTU

Veselská
    Praha 9 - Letňany

MHD

Autobus č. 158, 195, 201 - zastávka Avia Letňany
    Metro C Letňany - 6 minut autobusem

GPS

50° 08' 25.4" N
    14° 31' 16.3" E

Spustit navigaci

Občanská vybavenost

Projekt Rodinné domy Letňany nabízí komplexní občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti nebo maximálně do 10 minut autobusem případně autem.
Rodiče ocení blízkost mateřské i základní školy, v blízkém okolí se také nachází nespočet dětských hřišť a parků. V docházkové vzdálenosti naleznete několik restaurací, pizzerii a na nákup můžete vyrazit do nedalekého supermarketu. Na větší nákup, do kina či za zábavou můžete vyrazit do Obchodního centra Letňany, vzdáleného jen pár minut autem.

Dopravní dostupnost

Letňany nabízejí pohodlné napojení na dálnice D8 a D10, kam vám to nezabere déle jak 10 minut. Autem se za chvíli dostanete na pražský okruh. Autobusová zastávka Avia Letňany je v docházkové vzdálenosti 5 minut. Autobusem se pak rychle přepravíte na linku metra C – zastávka Letňany. K cestování můžete také využít vlakové nádraží, které je vzdáleno 5 minut jízdy autem. Do centra města se dostanete za 20 minut autem či necelou půlhodinku MHD.

Volný čas

V Letňanech je široký výběr volnočasových aktivit. Najdete tady moderní zimní stadion se dvěma ledovými plochami nebo víceúčelovou sportovní halu Sportcentrum Praha. Milovníci tenisu a badmintonu mohou navštívit Sportcentrum Avion s krytými kurty. Zaplavat si můžete v Aquacentru Letňany Lagoon. Na procházku či za aktivním odpočinkem se můžete vydat do nedalekého Lesoparku Letňany.

Docházkové vzdálenosti

• Restaurace Letňanská terasa
  • Jungle Sport Park
  • Zastávka MHD Avia Letňany