Domy Letňany

Skvělá lokalita

Letňany se v posledních letech rychle rozvíjejí a stávají se tak čím dál více oblíbenou lokalitou pro bydlení. Je to zejména díky kombinaci blízkosti přírody, výborné občanské vybavenosti a také rychlé dostupnosti centra města nejen MHD, ale i autem.

Přejít na lokalitu

Prostor pro život

V rámci developerského projektu „Rodinné domy Letňany“ vznikne 30 řadových rodinných domů provedených ve třech variantách s dispozicemi 4+kk až 5+kk, užitnou plochou až 138 m² a terasou. Pozemky s výměrou až 365 m² nabídnou dostatek prostoru pro celou rodinu.

Přejít na ceník

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení v rodinné domě nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku, a to pouze 15 %. Doplatek bude hrazen až po dokončení projektu a kolaudaci.

Financování

Aktuality

Průběh výstavby

V rámci infrastruktury jsou provedeny hlavní řády a přípojky vody, kanalizace, rozvodů elektro a slaboproudu, dále také podkladní vrstvy komunikací včetně obrubníků. V domech 01 - 17 jsou provedeny kompletně fasády, vjezdy před RD, realizují se plovoucí podlahy a dveře. V domech 18- 24 jsou provedeny betonové podlahy, realizují se obklady a dlažby, jsou provedeny kompletně fasády. V domech 25 - 30 jsou provedeny rozvody ZTI, omítky a betonové podlahy, realizují se fasády a provádí se příprava pro obklady a dlažby.

Všechny aktuality

Kontakt

Tomáš Šenovský Manažer prodeje

Tomáš Šenovský

Tel.: +420 722 974 150 E-mail: rdletnany@ms-invest.cz
Developer a prodejce

MS-INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MS-INVEST a.s.
Mapa

Architekt projektu

Hans-Paul Architekti

Financující partner

Trinity Bank

Naše další projekty